سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 23:17

جریمه هر ساعت تردد بدون طرح ترافیک

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور گفت: رانندگان به ازای هر ساعت تردد بدون مجوز طرح ترافیک در محدوده طرح، ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از پرداخت بیش از ۴۵۰ میلیارد ریال کمک معیشت به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان تهران خبر داد.

 

با اقدام تکمیلی سازمان تامین اجتماعی کارفرمایان خوش حساب و صاحبان کارگاه‌های مشمول این مصوبه، از بخشودگی جرائم به میزان ۵٠ تا ١٠٠ درصد برخوردار خواهند شد.

 

سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 22:19

ضرورت رصد مهدهای کودک

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: لازم است نگاه به کودک، ازنگاه حداقلی معطوف به مراقبت‌های جسمی فراتر رود. همان طور که وضعیت دانشگاه‌ها و دانشجویان را رصد می‌کنیم و بررسی کنش‌ها و واکنش‌های فضای دانشجویی برایمان اهمیت دارد،رصد مهدهای کودک‌ هم باید مهم باشد.

 

سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 22:09

بازنشستگی ۷۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی ۷۰ هزار نیروی انسانی آموزش و پرورش در دو سال جاری خبر داد و راهکارهای موجود برای جایگزینی این نیروها را تشریح کرد.

 

رئیس دفترمشاوره وامور روانشناختی سازمان بهزیستی کشورگفت: روانشناسی سیاسی یکی از حوزه هایی است که می تواند دربحران های اجتماعی و سیاسی مورد استفاده قرار گیرد

پنج شنبه, 17 فروردين 1396 ساعت 08:54

جایگزینی جشن‌های میلادی با جشن‌های ملی

یک آسیب‌شناس گفت: بیگانگی با هویت خطری است که نسل‌های آینده ما را تهدید می‌کند. در حقیقت برگزاری جشن‌های میلادی، ولنتاین و...جایگزین آداب و رسوم و باورهای زیبا و بی‌نظیر ما شده است و این تغییر و تحول متاسفانه ادامه می‌یابد.

جدیدترین اخبار