عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت: مهم‌ترین نیاز کشور شفافیت و روشنگری است.

– اخبار استانها –

محمد دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار اینفوفرهنگ‌ در اراک، با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری مبنی‌ بر احتمال وقوع فتنه در سال ۹۸ اظهار داشت: مهم‌ترین بستری که برای فتنه چه در امسال و چه در سال‌های آینده می‌بینم، حاکمیت برخی از شاگردان اصحاب فتنه سال ۸۸ است که همچنان فکر می‌کنند با عقب‌نشینی در برابر آمریکا و با اجابت به خواسته‌های آمریکا باید طی طریق کنیم.

وی افزود: فتنه آینده بدون حضور شاگردان سال ۸۸ میسر نمی‌شود، یعنی همان شاگردان فتنه سال ۸۸ هستند که فتنه آینده را رقم می‌زنند، امروز مهم‌ترین نیاز کشور شفافیت و روشنگری برای مشخص شدن همه چیز است، باید توانمندی‌ها مشخص و خیانت‌ها برملا شود، اگر ظرفیت‌ها و همه موارد روشن بود،  فساد هم برملا می‌شود.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس تصریح کرد: مردم باید در برابر فساد قیام کنند تا مشکلات کشور برطرف شود، ما کشور قدرتمندی هستیم و در برابر آمریکا، کاملا می‌توانیم از این جنگ به خوبی عبور کنیم، بر همین اساس اگر خودمان و آمریکا باشیم هیچ مشکلی در برابر آمریکا نداریم.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس: وزیر نفت به تذکر مجلس درباره توتال توجهی نکرد
مقدم‌فر: تجربه تلخ برجام اجازه مذاکره مجدد با آمریکا را نخواهد داد/طرح سازش با آمریکا شکست خورده است
مقدم‌فر در اراک: برخی جریان‌های سیاسی برای اجرای نقشه‌های دشمن همانند فتنه ۸۸ سر‌بازی نکنند‌‌

دهقان اضافه کرد: مشکل ما این است که برخی در داخل کشور همچنان چشم امید به آمریکا دارند و به سبب وابستگی‌هایی که به غرب دارند درواقع همچنان راه‌ حل کشور را عقب‌نشینی در برابر آمریکا می‌دانند که ما این را فتنه اقتصادی می‌دانیم.

انتهای پیام/ن

منبع :خبرگزاری تسنیم