سفیر رژیم اشغالگر قدس در سازمان ملل با خشنودی از انتصاب «هیثر نوئرت» به عنوان نماینده جدید آمریکا در این سازمان ، به ادامه حمایت‌های واشنگتن از تل‌آویو اشاره کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل اینفوفرهنگ، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد شنبه شب به انتصاب «هیثر نوئرت» به سمت سفیر آمریکا در سازمان ملل  متحد واکنش نشان داد و به وی تبریک گفت.

 به نوشه وبگاه «عاروتص شوع» «دنی دانون» سفیر  صهیونیست‌ها در سازمان ملل با تبریک به نوئرت اظهار داشت: «خانم نوئرت در سمت‌های سابق خود نیز کنار اسرائیل بوده و شک ندارم که این همکاری بین تل آویو و واشنگتن در طول دوره کاری او نیز مستحکم می‌شود.»

دنون ادامه داد: «در ۲ سال گذشته با همکاری نزدیک با «نیکی هیلی» سفیر (کنونی) آمریکا در سازمان ملل در تبدیل وضعیت خصمانه و حصول دستاوردهای بی‌سابقه موفق بودیم.»

 این مقام صهیونیستی افزود: «هیلی همیشه دوست اسرائیل باقی خواهد ماند.»

 نوئرت، مجری سابق شبکه خبری «فاکس نیوز» در ۱۹ ماه گذشته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بود. در حالی که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در توییتی از انتصاب نوئرت به این سمت خبر داده، اما هنوز کاخ سفید به طور رسمی خبر انتصاب او را اعلام نکرده و در صورت تایید این خبر، صلاحیت نوئرت باید در سنا نیز تایید شود.

انتهای پیام/

منبع :خبرگزاری فارس