نایب‌رئیس کمیته دارت هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان از برپایی اردوی تیم ملی دارت از امروز تا روز جمعه و برگزاری مسابقات آزاد دارت و در پایان هفته به میزبانی این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های اینفوفرهنگ از اصفهان،بهناز قربانی نایب‌رئیس کمیته دارت هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان درباره برگزاری اردوی تیم ملی دارت در اصفهان اظهار داشت: بر اساس تصمیم فدراسیون، اصفهان از امروز سه‌شنبه ۱۳ آذرماه میزبان اردوی تیم‌های ملی‌ دارت جوانان در ۲ بخش مردان و زنان است که تا روز جمعه نیز ادامه دارد.

وی درباره برگزاری مسابقات کشوری آزاد دارت افزود: دومین مرحله از مسابقات آزاد کشوری دارت در هفته جاری به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود که این مسابقات در ۲ روز پایانی هفته در مجموعه‌ دارت سرای ورزشکاران استان اصفهان برگزار می‌گردد.

نایب رئیس کمیته دارت هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان  تصریح کرد : نخستین مرحله از این مسابقات در تبریز برگزار شد و شهر اصفهان میزبان دومین مرحله این مسابقات است که ثبت‌نام دومین مرحله تا ساعت ۱۶ امروز ادامه دارد. ثبت‌نام به صورت غیرحضوری و در سایت مسابقات انجام می‌پذیرد.

وی درباره اینکه چند نفر در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد: تا کنون از همه استان‌ها شرکت‌کننده داشته‌ایم و در آماری که تا کنون در دست داریم ۸۲ نفر در بخش آقایان و ۴۵ نفر در بخش بانوان در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند که البته این آمار ممکن است تا پایان امروز تغییر یابد.

انتهای پیام/م

برگزاری دومین مرحله از مسابقات آزاد کشوری دارت در اصفهان