به گزارش «اینفوفرهنگ»،برهمین‌اساس بررسی‌های انجام‌شده از بازار خودرو خبر از کاهش یک تا دومیلیون‌تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی می‌دهد. به‌عنوان مثال روز گذشته رنو ساندرو اتوماتیک با کاهش یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی حدود ۱۲۱‌میلیون‌تومان خریدوفروش شد. این رویه درخصوص پژو ۲۰۷ هاچ‌بک نیز صادق بوده و با کاهش دومیلیونی،  110میلیون‌تومان معامله شد.  همچنین رنو […]

به گزارش «اینفوفرهنگ»،برهمین‌اساس بررسی‌های انجام‌شده از بازار خودرو خبر از کاهش یک تا دومیلیون‌تومانی قیمت برخی خودروهای داخلی می‌دهد. به‌عنوان مثال روز گذشته رنو ساندرو اتوماتیک با کاهش یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی حدود ۱۲۱‌میلیون‌تومان خریدوفروش شد. این رویه درخصوص پژو ۲۰۷ هاچ‌بک نیز صادق بوده و با کاهش دومیلیونی،  110میلیون‌تومان معامله شد. 
همچنین رنو تندر۹۰پلاس دنده‌ای نیز با کاهش دومیلیونی، به ۹۲میلیون‌تومان رسید. اما در بخش خودروهای وارداتی نیز شاهد کاهش ۵ تا ۸میلیون‌تومانی برخی مدل‌ها بودیم. به‌عنوان مثال رنو تلیسمان مدل ۲۰۱۸ با کاهش ۵‌میلیونی به قیمتی حدود ۵۲۵میلیون‌تومان رسید. هیوندای النترا۲۰۱۸ نیز با قیمت ۳۵۰میلیون‌تومان معامله شد که کاهش ۸‌میلیونی را تجربه کرد.