عضو هیئت رئیسه مجلس از توجه ویژه دولت و مجلس به رفع مشکلات معیشتی مردم در بودجه سال ۹۸ خبر داد و گفت: هر دو قوا با ارائه طرح‌هایی در نظر دارند مشکلات اقتصادی مردم را کاهش، گرانی‌های افسارگسیخته را مهار و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.

– اخبار استانها –

به گزارش اینفوفرهنگ از قم، احمد امیرآبادی شامگاه چهارشنبه در مراسم گرامیداشت دهه بصیرت که در مسجد فاطمیه برگزار شد، اظهار داشت: سوءتدبیر و بی‌برنامگی دولت یکی از دلایل شرایط کنونی اقتصادی کشور است، با برنامه‌ریزی صحیح و تکیه‌بر توان داخلی می‌توان بر مشکلات اقتصادی غلبه کرد.

وی با اشاره به موضوع برجام و بدعهدی آمریکایی‌ها در عمل به تعهداتشان افزود: در برجام با جمع‌کردن سانتریفیوژهای اراک نقد را به نسیه دادیم و طرف مقابل نه‌تنها به تعهدات خود دربرداشتن تحریم‌ها عمل نکرد بلکه طمعش را بیشتر کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ظریف هم وزیر می‌گوید که هدف ما در برجم تحریم‌ها نبود باید از ایشان پرسید پس هدفتان چه بود، اگر ایجاد اختلاف بین اروپایی‌ها با آمریکا هدفتان بود باید بگوییم دعوای آن‌ها باهم دعوای زرگری است چراکه آمریکا و انگلیس پدر و پسر هستند و دعوایشان هم الکی است.

آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارزفروش و صادرکننده گوجه‌
انتقاد شدید آیت‌الله علم‌الهدی از گرانی اجناس؛ با حقوق ۲میلیونی چگونه می‌توان شرایط ازدواج را فراهم کرد؟
گزارش جدید از گرانی و ارزانی مواد غذایی در هفته آخر پاییز

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه دولت و مجلس به رفع مشکلات معیشتی مردم در بودجه سال ۹۸ خبر داد و گفت: هر دو قوا با ارائه طرح‌هایی در نظر دارند مشکلات اقتصادی مردم را کاهش، گرانی‌های افسارگسیخته را مهار و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.

امیرآبادی با اشاره به سیاست‌های آمریکا در منطقه عنوان کرد: آمریکایی‌ها در منطقه به دنبال اهداف و منافع خاص خود هستند و در این راه به هیچ کشوری حتی عربستان سعودی که با آن‌ها ادعای دوستی دارد رحم نمی‌کنند.

وی بیان کرد: آمریکا از ابتدای شکل‌گیری انقلاب تاکنون با حمایت خود از عراق در جنگ نظامی علیه ایران و سالهای اخیر با تهاجم فرهنگی و تحریم‌های اقتصادی بدنبال ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا غافل از این است که ملت قهرمان و متحد ایران همچنان محکم و استوار پای آرمان‌ها و خون پاک شهدا ایستاده و با وحدت و همدلی و خلق حماسه‌هایی ماندگار همچون ۹ دی، اجازه کوچک‌ترین دخالت به دشمنان را نمی‌دهد.

انتهای پیام/ش

منبع :خبرگزاری تسنیم