نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: وقتی از رئیس جمهور سوال کردم که «یادتان می‌آید که می‌گفتید اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که دیگر به یارانه احتیاجی نباشد؟ شد؟» صدا جمعیت سالن را شنیدم که در پاسخ گفتند، «نه»!

<p

امیرحسن نظری، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه اینفوفرهنگ، در خصوص حاشیه مراسم روز دانشجو که روز گذشته با حضور رئیس جمهور در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد، گفت: از اتفاقات ناخوشایند این مراسم جنگ روانی غالب علیه دانشجویان انقلابی منتقد دولت بود.
وی با انتقاد از عدم واگذاری عادلانه تریبون به تشکل‌های انقلابی و منتقد دولت، گفت: در جلسه توجیهی که برای برگزاری این مراسم برگزار شد، از بین ۸ تشکل، تنها ۳ تریبون در اختیار تشکل‌های انقلابی و منتقد دولت داده شده و تشکل‌های همسو با دولت ۵ تربیون در اختیار داشتند که یعنی ۲ تریبون اضافه به آنها داده شد.
نظری با اشاره به نحوه زمانبندی که برای سخنرانی تشکل‌ها داده شده بود، گفت: در جلسه طوری برنامه ریزی شده بود که تشکل‌های انقلابی و منتقد دولت در ابتدای مراسم سخنرانی کنند، برای اینکه جو مراسم خنثی شود و سایر زمان بندی برنامه در اختیار تشکل‌های جریان همسو با دولت قرار گیرد و جو سالن با آنها باشد؛ هرچند که این موضوع بر خلاف اصول است، اما خوشبختانه تأثیر سخنرانی تشکل بسیج دانشجویی تا پایان مراسم مشاهده می‌شد.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بیان کرد: زمان در نظر گرفته برای سخنرانی اینجانب ۵ دقیقه بود که با دخالت یکی از مسئولان همراه رئیس جمهور به ۴ دقیقه تقلیل یافت؛ در حالی که تکریم و احترام به رئیس جمهور در طول مدت سخنرانی رعایت شد و در پایان هدیه ای به رییس جمهور اهدا شد.
وی در رابطه با هدیه اهدا شده تشکل بسیج دانشجویی به رییس جمهور گفت: در دیدار هرساله دانشجویان با رهبر معظم انقلاب ما چفیه‌ای از ایشان به رسم یادگار دریافت می‌کنیم که این چفیه را با نهایت احترام از سوی تشکل بسییج دانشجویی به رییس جمهور تقدیم کردیم.
نظری با اشاره به جو سالن و شعار‌های که در حمایت از فتنه گران سر داده می‌شد، گفت: با وجود اینکه جو سالن طوری بود که جریان غالب در اختیار این افراد بود، اما دانشجویان انقلابی نیز با سر دادن شعار مرگ برفتنه گر توانستند جریان فضای سالن را غالب به دست بگیرند.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه جو سالن همراه با آن‌ها و تشویق دانشجویان بود، گفت: وقتی از رییس جمهور سوال کردم که «یادتان می‌آید که می‌گفتید اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که دیگر به یارانه احتیاجی نباشد؟ شد؟» صدا جمعیت سالن را شنیدم که در پاسخ گفتند، «نه»!
وی با انتقاد از اینکه عدالت و مساوات برای حضور تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان انقلابی راعایت نشده بود، گفت: تا آنجا که اطلاع داریم بیشتر کارت‌های دعوت نامه به جریان‌های همسو با دولت اهدا شده بود، در مراسم گرامیداشت روز دانشجو نماینده یک کانون خیریه دانشجویی سخنرانی کرد که اصلا هم در باره خیریه صحبت نکرد و صحبت‌های این کانون خیریه درباره موضوع  زنان و برگزاری کنسرت بود!
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه حتی در پیج کانال اینستاگرام رییس جمهور که در اختیار ادمین این کانال است، اصول حرفه‌ای اطلاع رسانی رعایت نشد، گفت: ادمین کانال اینستاگرام رییس جمهور ۶ تصویر گذاشته شده که یک تصویر مربوط به دانشجویان حامی جریان فتنه بود، ۲ تصویر آن نماینده تشکل‌های دانشجویی همسو با دولت بود و هیچ تصویری از تشکل‌های دانشجویی منتقد دولت در پیج اینستاگرام رییس جمهور به نمایش گذاشته نشد.
نظری در پایان با بیان اینکه متن سخنرانی وی در حضور رییس جمهور طوری نوشته شده بود که سیاه نمایی صورت نگیرد، گفت: سعی کردیم همه نکات قوت دولت را بیان کنیم و سیاه نمایی نکنیم، حفظ وحدت برایمان مهم بود و تنها انتقادات خود را از عملکرد دولت و رییس جمهور مطرح کردیم.