رئیس اداره املاک شهرداری منطقه ۱۵ در خصوص رفع مشکلات دو کوچه 32 و 34 در انتهای شهرک مسعودیه راه کار جدیدی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی اینفوفرهنگ، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده است و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

شهروندان در “فارس من” خواستار رسیدگی به مشکل دو کوچه ۳۲ و ۳۴ در انتهای شهرک مسعودیه منطقه ۱۵ تهران که به آنها جواز ساخت نمی دهند،  شدند.

هموطنان عنوان کردند«این دو کوچه سالهاست خانه ها فرسوده هستند دارای سند مالکیت هستند اما شهرداری میگوید در حریم است و مجوز ساخت وساز نمی‌دهد در حالی که روستای مسگراباد بالاتر از این دو کوچه جواز ساخت صادر میشود. از شما خواهشمند است مشکل این دو کوچه که در شهرک مسعودیه انتهای خیابان ابومسلم خراسانی هست را پیگیری کنید»

مصطفی سوری رئیس اداره املاک شهرداری منطقه ۱۵ در این باره به خبرنگار فارس گفت: با توجه به بررسی نقشه های طرح تفصیلی منطقه ۱۵ ، محدوده یاد شده خارج از محدوده قانونی شهر بوده و امکان صدور مجوز ساخت برای آن ها از سوی منطقه امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: به دلیل اهمیت موضوع شهرداری منطقه ۱۵ پیشنهاد تغییر محدوده شهری این محله را به محدوده بزرگراه جدید الاحداث شهید شوشتری به کمیسیون ماده ۵ ارسال کرده است که در صورت تایید مشکلات این کوچه ها حل خواهد شد.

انتهای پیام/