اینفوفرهنگ – جدیدترین گزارش فروش منتشر شده در ارتباط با فروش این گوشی‌ها حاکی از این است که مدل Huawei Mate 20 Pro عملکرد بهتری نسبت به مدل‌های پیشین خود داشته و در نتیجه رکورد فروش بهتری را ثبت کرده‌است. در حالی که تنها ۱۰ روز از آغاز فروش این گوشی‌ها می‌گذرد، آمارها حاکی از […]

اینفوفرهنگ – جدیدترین گزارش فروش منتشر شده در ارتباط با فروش این گوشی‌ها حاکی از این است که مدل Huawei Mate 20 Pro عملکرد بهتری نسبت به مدل‌های پیشین خود داشته و در نتیجه رکورد فروش بهتری را ثبت کرده‌است.
در حالی که تنها ۱۰ روز از آغاز فروش این گوشی‌ها می‌گذرد، آمارها حاکی از آن است که میزان فروش Huawei Mate 20 Pro 40% بیشتر از فروش اولیه P20 Pro Huawei در بازه زمانی یکسان بوده است و این موضوع یک رکورد جدید در فروش گوشی‌های هوشمند Huawei در بازارهای اروپا به شمار می‌آید.

پیش از این Huawei P10 Plus این لقب را به خود اختصاص داده‌بود تا اینکه با ورود Huawei P20 Pro این رکورد دست‌خوش تغییراتی شد و Huawei P20 Pro توانست ۳۱۶% بیشتر از Huawei P10 Plus فروش داشته باشد.
رکورد فروش سری Huawei P20 پیش از این به ۶ میلیون در ۳ ماه آغازین فروش خود رسیده بود و تخمین زده می‌شود این رکورد برای سری Mate 20 Huawei در مدت زمان کوتاه‌تری به دست آید. ریچار یو مدیرعامل هوآوی در این باره در مصاحبه‌ای در شانگهای گفت: “پیش بینی کردیم آمار کل فروش سری Huawei Mate 20 به ۲۰ میلیون واحد خواهد رسید.”
در پایان لازم به ذکر است بر مبنای نظر کارشناسان، این هدف بالای فروش گوشی‌های سری Huawei Mate 20 در سایه نوآوری‌های این گوشی‌ها هدفی دست یافتنی برای هواوی به نظر می‌رسد.

منبع :موبنا