استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر مردم به مسئولان خود اعتماد داشته باشند هیچ مشکلی غیر قابل حل شدن نیست.

– اخبار استانها –

به گزارش اینفوفرهنگ از زاهدان، احمد علی موهبتی ظهر امروز در شورای اداری سیستان و بلوچستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار داشت: نقش دادن به مردم سبب می‌شود مردم به مسئولان خود اعتماد کنند که نتیجه این امر حل سریعتر بزرگیترین مشکلات را به دنبال خواهد داشت.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: تکیه و مشارکت دادن مردم در تمام امور به شرط رعایت همه اصول شناخته شده انسانی، اسلامی و حکومتی تنها راه حل برون رفت از مشکلات کنونی جامعه است از طرفی شعار مردم گفتن و مردم را ندیدن  خطرناک است که باید این رویه تغییر کند و حرف و عمل همه یکی باشد.

شهرکرد| اعتماد به جوانان کلید حل مشکلات جامعه است
سمنان| تقویت اعتماد مردم به نظام اسلامی بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور است
استاندار سابق کرمان: شایعات باعث بی‌اعتمادی مردم می‌شود

وی با بیان اینکه مردم را نقش دادن یعنی اینکه خلوت مسئولان با آنان یکی شود ادامه داد: هیچ اقماضی در خصوص کوتاهی عمدی کسانی که متولی مردم هستند و زاویه دارند بدون هیچ رحمی با آنان برخورد می‌شود چرا که هیچ عهد و اخوتی غیر از حرکت بر مدار خوبی ها با کسی نداریم و نخواهیم داشت.

موهبتی ادامه داد:کوتاهی های عمدی در قبال مردم از هیچ فرد و گروهی پذیرفته نمی‌شود و دستگاه‌های انتظامی، اطلاعات و قوه قضاییه بدون هیچ رحمی با  آن‌ها برخورد خواهند کرد هرکس که مسئولیت دارد باید اطراف خودش را سالم نگه دارد تا بتوان به پیشرفت و توسعه رسید.

انتهای پیام/ ع