زن میانسال هندوستانی حدود 20 سال است که نیمی از عمر خود را در آب می گذراند.

<p

زندگی عجیب زن هندوستانی در آب! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی اینفوفرهنگ، یک زن ۶۵ ساله هندوستانی مدت دو دهه است که نیمی از عمر خود را در آب یک دریاچه می گذراند. این زن که هویتش” پاتارونی گوش” اعلام شده اهل روستایی در ایالت “بنگال غربی” واقع در شرق هندوستان است و به علت ابتلا به یک بیماری ناشناخته هر روز تا قسمت گردن خود در آب یک دریاچه فرو می رود.

بنا به این گزارش این زن که محل دقیق زندگی اش مشخص نشده است هر روز صبح پیش از طلوع آفتاب از خواب بیدار شده و بلافاصله خود را به این دریاچه می رساند. او سپس تا قسمت گردن در آب دریاچه فرو رفته و تا غروب خورشید در آب بسر می برد. این زن این عمل را از سال ۱۹۹۸ و بصورت مرتب انجام می دهد. گفته می شود ابتلا پاتارونی به یک عارضه عجیب که تمام بدن او را پوشیده از زخم کرده و همچنین موجب ورم بدن او شده دلیل این اقدامش است. به نظر می رسد تنها چیزی که موجب تسکین درد این زن می شود آب است و به همین دلیل او بلافاصله پس از بلند شدن از خواب خود را به آب دریاچه می رساند.

پاتارونی حدود ۱۲ تا ۱۴ ساعت را در آب دریاچه می گذراند. فقر خانواده این زن موجب شده تا او نتواند برای درمان بیماری اش اقدام کند. غذای پاتارونی را مقدار کمی برنج و سبزیجات تشکیل می دهد که توسط خانواده اش به کنار دریاچه آورده می شود. بنا به این گزارش او غذای خود را به دلیل دور ماندن از نور خورشید در داخل آب دریاچه می خورد. از آنجا که این زن از تنهایی در آب وحشت دارد به همین دلیل تعدادی از خانواده اش و همچنین برخی از همسایگان بطور مرتب به او سرکشی می کنند.

انتهای پیام/

زن میانسالی که نصف عمرش را در آب می گذراند!