مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم با بیان اینکه مقابله با توطئه‌های دشمن در فضای مجازی نیازمند فعالیت منسجم است، گفت:دشمن با همه توان در فضای مجازی به میدان آمده است که باید با همه توان به این میدان وارد شده و توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

– اخبار استانها –

به گزارش اینفوفرهنگ از قم، حجت الاسلام سعید روحانی در همایش افتتاحیه دوره آموزشی سواد رسانه ویژه کانون‌های مساجد که در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، اظهار داشت: دوره کنونی سواد رسانه ای با این هدف طراحی شده که افراد مسلح به سواد رسانه ای در فضای مجازی مدیریت آسیب‌ها را فرا گیرند.

وی با اشاره به اهمیت سواد رسانه در جامعه افزود: در فضای مجازی نباید به صورت فردی با نقشه‌های دشمن مقابله کرد بلکه باید به صورت دسته جمعی و منسجم در این عرصه فعالیت کرد.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم با اشاره به اهمیت فضای مجازی بیان کرد: برای موفقیت درفضای مجازی باید به منویات مقام معظم رهبری توجه شود.

روحانی با اشاره به رسالت فعالان فضای مجازی تصریح کرد: امروز فعالان فرهنگی باید مطالبات خود را از مسئولان و اساتید در زمینه ارتقای سواد رسانه در کشور جدی تر کنند.

اجلاسیه جامعه مدرسین| حضور حوزه‌های علمیه در فضای مجازی به‌صورت شبکه‌ای و مؤثر دنبال شود
امام جمعه کرمان: مراقب حرکت‌های خزنده دشمن در فضای مجازی باشید

وی با اشاره به نقش فضای مجازی در دنیای امروز ادامه داد: امروز فضای مجازی به منشأ تحولات در زمینه‌های مختلف تبدیل شده است، رفتارهای افراد امروز با گذشته تفاوت کرده است و ما باید این موضوع را درک کنیم.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: دشمن با همه توان در فضای مجازی به میدان آمده است که باید با همه توان به این میدان وارد شده و توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

روحانی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب درباره فضای مجازی خاطرنشان کرد: باید همه توان وارد فضای مجازی شد و با آسیب‌های اجتماعی مبارزه کرد.

انتهای پیام/ش

منبع :خبرگزاری تسنیم