سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از اینکه سرمربی تیم استقلال هستم خیلی خوشحالم، این‌جا یک باشگاه فوتبال نیست، بلکه یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است.

به گزارش گروه ورزشی اینفوفرهنگ، وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از بازی تیمش مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری حاضر شد.

پیش از شروع نشست خبری، محمدحسین زرندی اعلام کرد با توجه به اطلاعیه قبلی باشگاه، سرمربی استقلال در صورت حضور دوربین‌های صداوسیما از صحبت کردن معذور است و بعد از اینکه دوربین‌های تلویزیونی محل نشست خبری را ترک کردند، صحبت خواهد کرد.

وینفرد شفر درباره بازی پرگل شاگردانش مقابل سپیدرود گفت: بسیار خوشحالم که سرمربی استقلال ایران هستم. این‌جا یک باشگاه فوتبال نیست، بلکه یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است. شاید خیلی‌ها نمی‌خواهند ما موفق بشویم. پارسال به موفقیت خوبی رسیدیم و امسال هم در مسیر موفقیت هستیم. شاید ۷۰ درصد مسیر را طی کردیم. ما خیلی سخت در تمریناتمان تلاش کردیم. بسیار خوشحالم برای میلیون‌ها هواداری که استقلال ایران را دوست دارند. ما برگشتیم و جنگیدیم برای موفقیت و هیچکس نمی‌تواند ما را در مسیرمان متوقف کند. من بسیار خوشحالم که شالی با آرم استقلال روی سینه‌ام هست.

وی افزود: از تمام مردمی که به ورزشگاه آمدند و با ما مهربان بودند تشکر می‌کنم. از هوادارانمان تشکر می‌کنم که امروز در ورزشگاه بودند، ما همیشه به آن‌ها نیاز داریم، چون یار دوازدهم ما هستند و فکر می‌کنم بهترین هواداران آسیا هستند. ما گل‌های زیبایی به ثمر رساندیم که چیزی است که همیشه از تیمم می‌خواهم. ما امشب با اتوبوس به تهران برمی‌گردیم و امیدوارم استراحت خوبی داشته باشند. ما چند روز دیگر بازی سختی داریم و امیدوارم خوب ریکاوری و تمرین برای دیدار با پدیده بکنیم.

منبع :خبرگزاري دانشجو