اینفوفرهنگ – شرکت زامیاد با وجود همه موانع و سایه افکنی تحریم های ظالمانه بر صنعت خودرو کشور، توانسته است با برنامه ای مشخص و هدفمند، گامی اساسی در اجرای تعهدات خود در راستای اصل مشتری مداری بردارد. بر این اساس پاسخگویی مناسب به درخواست و نیاز مشتریان در ارائه خدمات؛ در کنار تنوع، کیفیت […]

اینفوفرهنگ شرکت زامیاد با وجود همه موانع و سایه افکنی تحریم های ظالمانه بر صنعت خودرو کشور، توانسته است با برنامه ای مشخص و هدفمند، گامی اساسی در اجرای تعهدات خود در راستای اصل مشتری مداری بردارد.

بر این اساس پاسخگویی مناسب به درخواست و نیاز مشتریان در ارائه خدمات؛ در کنار تنوع، کیفیت و قیمت تمام شده محصولات شرکت زامیاد سبب شده است تا این شرکت بتواند در حوزه خدمات پس از فروش موفق باشد چراکه، توجه به انجام تعهدات و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت های استراتژیک شرکت زامیاد بوده است.

گفتنی است، کامیون کِشنده استرالیسS500 از به روز ترین خودروهای سنگین اروپا است که با همکاری شرکت ایویکو ایتالیا در شرکت زامیاد تولید و عرضه می شود. از ویژگی های منحصر به فرد این خودرو می توان به یک پیشرانه ۶ سیلندر توربوشارژ با استاندارد یورو ۵، گیربکس اتوماتیکZF ، فرمان هیدرولیک، ترمز موتور E.B.S و … اشاره کرد.

منبع :موبنا