یادواره شهدای واقعه تاریخی ۱۲ دی سال ۵۷ با حضور خانواده های شهدا و مسئولان و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در شهرستان گالیکش برگزار شد.

– اخبار استانها –

به گزارش اینفوفرهنگ از شهرستان گالیکش، حسین مایلی فرماندار شهرستان گالیکش شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای واقعه تاریخی ۱۲ دی ۵۷ اظهارداشت: اگر امروز در کشور ایران امنیت و استقلال حاکم است به برکت خون شهدا از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است.

مایلی اظهار کرد: امروز مسئولان جایگاه خود را مرهون خون شهدا می‌دانند و باید در هر جایگاهی که هستند به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

وی افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه‌های مختلف و زیرساخت‌های اساسی کشور، رشد قابل قبولی داشته است. امروز در زمینه تولید انرژی ۳۰ برابر قبل از انقلاب اسلامی رشد داشتیم و این سبب بالندگی کشور است.

سالن ورزشی شهدای گرگان با بیش از ۱۰ میلیار ریال اعتبار احداث می‌شود
رضایت خانواده شهدا باید اولویت همه مسئولان استان مرکزی باشد
نخستین اجلاسیه شهدای هنرمند کردستان برگزار می‌شود

فرماندار شهرستان گالیکش بیان داشت: امروز ملت ایران باید به گذشته خود افتخار و به آینده امیدوار باشد. ملت ایران امروز با همه مشکلات پیش رو تمام قد برای پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب ایستاده است.

حجت الاسلام محمود دلبری،امام جمعه شهرستان گالیکش اظهارداشت: شهرستان گالیکش نخستین پایگاه اصلی حرکت‌های انقلابی بوده و به اندیشه‌های انقلابی و حاملان آن امکان فعالیت داده است.

وی افزود: شهدای واقعه ۱۲ دی ۵۷ و همه شهدای انقلاب اسلامی با فدا کردن جان خود به ما اعلام کردند که  ایران قدمگاه ناب امام زمان (عج) است و ما به این بصیرت رسیدیم و برای تحقق آن جنگیدیم. اکنون شما باید این راه را ادامه دهید.

در این مراسم از خانواده‌های شهدای واقعه تاریخی ۱۲ دی سال ۵۷ تجلیل شد.

انتهای پیام/ش

منبع :خبرگزاری تسنیم